Кухонна мийка GRANADO Samora 579х488
Фото 9 |
GRANADO Samora |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRANADO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRANADO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRANADO Samora 579х488
Усі ціни 137 →Granado Granado Samora Grafito | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Granado (SAMORA back shine) SAMORA back shine | 4 999 грн. |
Кухонна мийка Granado Samora black shine (0901) | 4 999 грн. |
Кухонна мийка GRANADO SAMORA grafito 0909 | 4 999 грн. |
GRANADO SAMORA black shine | 5 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →