Умивальник Grohe Cube 3947900H 605 мм
Фото 3 |
Grohe Cube 3947900H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Cube 3947900H 605 мм
Усі ціни 6 →Раковина встаіваемая GROHE CUBE CERAMIC 60 СМ АЛЬПІН-БІЛИЙ 3947900H | 13 050 грн. |
Раковина вбудована GROHE CUBE CERAMIC 60 СМ АЛЬПІН-БІЛИЙ 3947900H | 13 050 грн. |
Раковина Grohe Cube 60 см з покриттям Pureguard (3947900H) 3947900H | 13 050 грн. |
Grohe Grohe Cube Ceramic 3947900H Раковина для стільниці 60 - 3947900H | 6 230 грн. |
Grohe CUBE CERAMIC 60 СМ 3947900H | 13 050 грн. |
Раковина напіввбудована Grohe Cube Ceramic 60,5 х 49 см (3947900H) | 13 050 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →