Умивальник Grohe Euro 39337000 596 мм
Фото 4 |
Grohe Euro 39337000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euro 39337000 596 мм
Усі ціни 6 →Раковина вбудована зверху, накладна Grohe Euro Ceramic 3933700H | 7 515 грн. |
Раковина накладна Grohe Euro 39337000 | 6 255 грн. |
Раковина накладна Grohe Euro Ceramic білий (39337000) 39337000 | 6 255 грн. |
Grohe EURO CERAMIC 60 3933700H | 7 515 грн. |
Раковина накладна Grohe Euro 39337000 | 6 255 грн. |
Раковина, що вбудовується зверху, накладна Grohe Euro Ceramic 39337000 393 | 7 014 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →