Умивальник Grohe Euro 39327000 369 мм
Відео 1Фото 4 |
Grohe Euro 39327000 |
|
Додатково може комплектуватися напівп'єдесталом (арт. 39325000)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euro 39327000 369 мм
Усі ціни 10 →Раковина підвісна GROHE EURO CERAMIC 37 СМ з гігієнічним покриттям АЛЬПІН- | 6 660 грн. |
Раковина підвісна Grohe Euro 39327000 | 4 095 грн. |
Grohe Grohe Euro Ceramic Міні-рукомийник - 39327000 | 4 095 грн. |
Раковина подвесная Grohe Euro 39327000 | 4 095 грн. |
Раковина EURO 37см, з/о, EXL Модель EURO 39327000 | 4 095 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →