Умивальник REA Rosa 585 585 мм (REA-U0160)
Фото 4 |
REA Rosa 585 585 мм660 мм |
|
Гарантія від виробника 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Rosa 585 585 мм
Усі ціни 14 →Умивальник 59 см Rea Rosa-2 REA-U0160 | 2 675 грн. |
Умивальник накладний REA ROSA 2 REA-U0160 585x385x175мм овальний білий | 2 675 грн. |
Rea умивальник Rea Rosa-2 38,4x58,5 small білий (REA-U0160) | 2 675 грн. |
Умивальник (раковина) REA ROSA 2 білий накладний REA-U0160 | 2 675 грн. |
Умывальник (раковина) REA ROSA 2 накладной белый rea-00000000144 | 2 676 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації REA Rosa 585
Ціни на REA Rosa 585 |
---|---|---|---|---|
REA Rosa 585 585 мм | від 2 464 грн. | 14 пропозицій | ||
REA Rosa 660 660 мм | від 2 746 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →