Умивальник REA Cindy 585 585 мм (REA-U0155)
Фото 7 |
REA Cindy 585 |
|
Глибина чаші — 115 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Cindy 585 585 мм
Усі ціни 7 →Умивальник 60 см Rea Cindy REA-U0155 | 2 886 грн. |
Раковина накладна Rea Cindy белый (REA-U0155) REA-U0155 | 2 886 грн. |
Умивальник (раковина) REA CINDY накладний білий REA-U0155 | 2 706 грн. |
Умивальник (раковина) REA CINDY накладний білий REA-U0155 | 2 886 грн. |
Умывальник Rea Cindy накладной белый REA-U0155 | 2 887 грн. |
Умивальник (раковина) REA CINDY накладний білий (REA-U0155) | 2 887 грн. |
Умивальник REA Cindy REA-U0155 | 3 608 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →