Полірувальна машина GTM PO180/1300E
Фото 5 |
GTM PO180/1300E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM PO180/1300E
Усі ціни 18 →Полірувальна машина GTM PO180/1300E | 3 769 грн. |
Gtm Полировальная машина PO180/1300E | 3 672 грн. |
Полірувальна машина GTM PO180/1300E 180 мм, 1300 Вт | 3 694 грн. |
Полірувальна машина GTM PO180/1300E | 3 694 грн. |
Шліфувальна машина GTM PO180/1300E полірувальна 180мм, 1300Вт, 400-2200об/ | 3 698 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →