Болгарка GTM AG125/900VS (2892)
GTM AG125/900VS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AG125/900VS
Усі ціни 17 →Болгарка мережева GTM AG125/900VS з регулюванням обертів і плавним пуском | 1 779 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Gtm AG125/900VS | 1 734 грн. |
Болгарка мережева GTM AG125/900VS | 1 744 грн. |
Кутова шліфмашина GTM AG125/900VS | 1 744 грн. |
Кутова шліфмашина GTM AG125/900VS | 1 743 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →