Набір посуду Gusto GT-T-3-P
Фото 3 |
Gusto GT-T-3-P |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-3-P
Усі ціни 13 →Набір каструль Gusto GT-T-3-P Перчинка 6 предметів (90316) | 1 500 грн. |
Набор кастрюль Gusto GT-T-3-P Перчинка 6 предметов (90316) | 1 500 грн. |
Набор посуды Gusto "Перчинка" (GT-T-3-P) GT-T-3-P | 1 518 грн. |
Набір посуду Gusto "Перчинка" (GT-T-3-P) GT-T-3-P | 1 601 грн. |
Gusto Набір посуду Gusto "Перчинка" (GT-T-3-P) GT-T-3-P | 1 601 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →