Набір посуду Gusto GT-T-3-LCW
Gusto GT-T-3-LCW |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-3-LCW
Усі ціни 15 →Набір каструль Gusto GT-T-3-LCW Lets cook 6 предметів (117622) | 1 093 грн. |
Набор кастрюль Gusto GT-T-3-LCW Lets cook 6 предметов (117622) | 1 093 грн. |
Набор посуды Gusto "Давайте готовить" Б (GT-T-3-LCW) GT-T-3-LCW | 1 167 грн. |
Набір посуду Gusto "Давайте готувати" Б (GT-T-3-LCW) GT-T-3-LCW | 1 205 грн. |
Набір посуду Gusto GT-T-3-LCW (Давайте готувати, білий) 117622 | 1 171 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →