Набір посуду Gusto GT-T-3-LCB
Gusto GT-T-3-LCB |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-3-LCB
Усі ціни 15 →Набір каструль Gusto GT-T-3-LCB Lets cook 6 предметів (117889) | 1 093 грн. |
Набор кастрюль Gusto GT-T-3-LCB Lets cook 6 предметов (117889) | 1 093 грн. |
Набор посуды Gusto "Давайте готовить" (GT-T-3-LCB) GT-T-3-LCB | 1 169 грн. |
Набір посуду Gusto "Давайте готувати" Ч (GT-T-3-LCB) GT-T-3-LCB | 1 205 грн. |
Набір каструль GUSTO Lets cook (GT-T-3-LCB) Lets cook (GT-T-3-LCB) | 1 868 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →