Набір посуду Gusto GT-1303-06/2
Gusto GT-1303-06/2 3.25 л4.4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-1303-06/2
Gusto GT-1303-06-2 | 1 400 грн. |
Набір посуду Gusto 3 пр GT-1303-06/2 0008758 | 2 794 грн. |
Набір каструль Gusto Premio GT-1303-06-2 6 предметів | 1 418 грн. |
Набір каструль Gusto Premio GT-1303-06-2 6 предметів | 1 438 грн. |
Набір каструль Gusto Premio GT-1303-06-2 6 предметів | 1 535 грн. |
Модификації Gusto GT-1303-06/2
Ціни на Gusto GT-1303-06/2 |
---|---|---|---|---|
Gusto GT-1303-06/2 | від 1 400 грн. | 5 пропозицій | ||
Gusto GT-1303-06/1 | від 1 656 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →