Набір посуду Gusto GT-1600-05
Gusto GT-1600-05 |
|
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-1600-05
Усі ціни 11 →Набір алюмінієвих каструль Gusto GT-1600-05 10 предметів 3.5л/4.5л/6л/8л/1 | 1 343 грн. |
Набор алюминиевых кастрюль Gusto GT-1600-05 10 предметов 3.5л/4.5л/6л/8л/1 | 1 343 грн. |
Набор посуды Gusto 5шт (3,5л/4,5л/6л/8л/10л) (GT-1600-05) GT-1600-05 | 1 439 грн. |
Набір посуду Gusto 5шт (3,5л/4,5л/6л/8л/10л) (GT-1600-05) GT-1600-05 | 1 481 грн. |
Gusto Набір посуду Gusto 5шт (3,5л/4,5л/6л/8л/10л) (GT-1600-05) GT-1600-05 | 1 481 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →