Набір посуду Gusto GT-1304-07
Фото 5 |
Gusto GT-1304-07 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-1304-07
Усі ціни 7 →Gusto GT-1304-07 | 2 458 грн. |
Набір посуди GUSTO NUOVO (GT-1304-07) NUOVO (GT-1304-07) | 2 109 грн. |
Набір посуду Gusto Nuovo GT-1304-07 7 предметів (BP126778) | 2 109 грн. |
Набір посуду Gusto Nuovo GT-1304-07 8 предметів | 2 593 грн. |
Набір посуду NUOVO GUSTO (2 каструлі: 18см/2,4л, 22см/4,4л, ківш 16см/1л , | 1 980 грн. |
Набір посуду Gusto Nuovo 7 предметів GT-1304-07 (126778) | 2 355 грн. |
Набір посуду Gusto Nuovo GT-1304-07 8 предметів | 2 695 грн. |
В комплект входят:
- ковш с крышкой 16х9.5 см, 1.0 л
- кастрюля с крышкой 18х10.5 см, 2.4 л
- кастрюля с крышкой 20х12.5 см, 4.4 л
- чайник 2.0 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →