Набір посуду Gusto GT-T-3-S
Gusto GT-T-3-S |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gusto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gusto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gusto GT-T-3-S
Усі ціни 17 →Набір посуду Gusto GT-T-3-S Прянощі 6 предметів (90318) | 1 500 грн. |
Набор посуды Gusto GT-T-3-S Пряности 6 предметов (90318) | 1 500 грн. |
GT-T-3-S Набір каструль tm gusto Прянощі 2,1л/3,1л/4л | 1 747 грн. |
Набор посуды Gusto Пряности 2,1л/3,1л/4л GT-T-3-S (90318) 90318 | 1 641 грн. |
Набір посуду Gusto Прянощі 2,1л/3,1л/4л GT-T-3-S (90318) 90318 | 1 868 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →