Сумка Haisser 64026 (108328)
Фото 16 |
Haisser 64026 |
|
Сумка для ручних плиткорізів з довжиною платформи 900 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 64026
Сумка для плиткореза Haisser 64026 (108328) | 419 грн. |
Сумка для плиткорізу Haisser 900 мм 64026 (108328) | 742 грн. |
Сумка для плиткоріза Haisser 1200 мм переносна сумка для ручного плиткоріз | 800 грн. |
Модификації Haisser 64026
Ціни на Haisser 64026 |
---|---|---|---|---|
Haisser 64024 | від 385 грн. | 4 пропозиції | ||
Haisser 64025 | від 559 грн. | 4 пропозиції | ||
Haisser 64026 | від 419 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →