Літня шина Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104R
Усі ціни 39 →Шина Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104R | 2 959 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104/102R | 2 997 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 (195/70R15C 104R) | 2 934 грн. |
Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104/102R | 3 340 грн. |
Летние шины Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104/102R 1000271116 | 2 948 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104R
Ціни на Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104R |
---|---|---|---|---|
Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 100R | від 3 766 грн. | 6 пропозицій | ||
Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 102R | від 3 143 грн. | 1 пропозиція | ||
Hankook Vantra LT RA18 195/70 R15C 104R | від 2 869 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →