Літня шина Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R16 95W
Відео 3Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R16 95W 225/55 R16 95 W 225/55 R16 99 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R16 95W
Усі ціни 7 →Hankook VENTUS PRIME4 K135 225/55 R16 95W (8090640825) | 9 810 грн. |
Летние шины Hankook Ventus Prime 4 K135 225/55 ZR16 95W 1002237647 | 5 684 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 225/55 R16 95W | 6 378 грн. |
Hankook K135 VENTUS PRIME4 225/55 R16 95W FR | 5 471 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 225/55 R16 95W 1029222 | 5 538 грн. |
Hankook Ventus Prime 4 K135 225/55 R16 95W | 5 922 грн. |
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R16 95W | 5 442 грн. |
користуюсь шинами Hankook Ventus Prime4 K135 205/55 R16 94V вже протягом кількох місяців і в цілому залишився задоволений їхньою роботою. Це хороші шини для повсякденного використання, які забезпечують хороші характеристики на сухому та мокрому покритті. Керованість: шини Hankook Ventus Prime4 мають хорошу керованість і точно передають команди водія.
Стійкість на мокрому покритті: мають хорошу стійкість на мокрому покритті і не схильні до аквапланування. Комфорт: забезпечують комфортну їзду та не створюють лишнього шуму. є трохи дорогими. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R16 95W
Ціни на Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R16 95W |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R16 95W | від 5 442 грн. | 7 пропозицій | ||
Hankook Ventus Prime4 K135 225/55 R16 99Y | від 4 231 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →