Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y
Усі ціни 54 →Шина Hankook Ventus S1 evo3 K127 255/40 R19 100Y XL | 6 121 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y XL | 6 551 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y XL | 6 440 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y XL | 6 912 грн. |
Летние шины Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 ZR19 100Y XL 1001322866 | 6 407 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y | від 5 895 грн. | 54 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y BMW/Mini | від 6 019 грн. | 14 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y Run Flat | від 6 198 грн. | 15 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/40 R19 100Y Run Flat BMW/Mini | від 9 515 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →