Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 105T
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 105T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 105T
Hankook Ventus S1 Evo3 K 127 255/55 R18 105T VW 138195 | 4 595 грн. |
Hankook Ventus S1 evo3 SUV K127A 255/55 R18 105T | 7 066 грн. |
Hankook K127 Ventus S1 evo 3 (255/55R18 105T) | 4 322 грн. |
HANKOOK VENTUS S1 EVO3 K127 255/55 R18 105 T | 4 386 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 (255/55R18 105T) | 4 395 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 105T
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 105T |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 105T | від 4 322 грн. | 5 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 109W | від 4 888 грн. | 39 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 109W BMW/Mini | від 4 810 грн. | 16 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 109W Run Flat | від 5 098 грн. | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/55 R18 109Y | від 5 843 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →