Кухонний ніж Hendi 842799
Hendi 842799 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 842799
Кухонний ніж Hendi кухарський 240 мм Brown (842799) | 587 грн. |
Ніж кухарський 240 мм коричневий Hendi 842799 | 744 грн. |
Ніж Hendi HACCP кухарський 240 мм 842799 | 524 грн. |
Ніж кухарський Hendi НАССР коричневий довжина 24 см (842799) | 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →