Кухонний ніж Hendi 842744
Hendi 842744 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hendi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hendi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hendi 842744
Кухонний ніж Hendi для риби 240 мм Blue (842744) | 587 грн. |
Ніж кухарський 240 мм синій Hendi 842744 | 772 грн. |
Ніж Hendi HACCP для риби 240 мм 842744 | 544 грн. |
Ніж для риби Hendi НАССР синій довжина 24 см (842744) | 540 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →