Кухонний ніж IVO Solo 26058.20.13
IVO Solo 26058.20.13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Solo 26058.20.13
Ніж кухарський Ivo 20.5см Classic (6058.20.13) | 1 765 грн. |
Нож поварской Ivo 20.5см Classic (6058.20.13) | 1 721 грн. |
Нож IVO Classic 20,5 см 6058.20.13 | 486 грн. |
Ніж IVO кухарський 20,5 см Classic (6058.20.13) | 486 грн. |
Ніж кухарський IVO Classic 20,5 см (6058.20.13) | 486 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →