Кухонний ніж IVO Europrofessional 41039.25.02
IVO Europrofessional 41039.25.02 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Europrofessional 41039.25.02
Ніж Ivo Europrofessional м'ясника професійний 25 см (41039.25.02) | 718 грн. |
Нож Ivo Europrofessional мясника профессиональный 25 см (41039.25.02) | 707 грн. |
Ніж м'ясника IVO Europrofessional професійний 25 см (41039.25.02) | 827 грн. |
Модификації IVO Europrofessional 41039.25.02
Ціни на IVO Europrofessional 41039.25.02 |
---|---|---|---|---|
IVO Europrofessional 41039.25.02 | від 707 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.25.03 | від 707 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.25.05 | від 707 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.25.07 | від 707 грн. | 6 пропозицій | ||
IVO Europrofessional 41039.25.09 | від 707 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →