Кухонний ніж 3 CLAVELES Evo 01357
Фото 3 |
3 CLAVELES Evo 01357 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Evo 01357
Усі ціни 6 →Нож поварской 200 мм 3 Claveles Evo (01357) 01357 | 519 грн. |
Ніж кухарський 200 мм 3 Claveles Evo (01357) | 519 грн. |
Нож поварской 200 мм 3 Claveles Evo (01357) 01357 | 519 грн. |
Нож поварской 200 мм 3 Claveles Evo (01357) 01357 | 503 грн. |
Ніж японський Сантоку 3 Claveles Evo 200 мм (01357) | 635 грн. |
Ніж кухарський 200 мм 3 Claveles Evo (01357) | 519 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →