Кухонний ніж Fissman Kensei Hanzo 2581
Фото 3 |
Fissman Kensei Hanzo 2581 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kensei Hanzo 2581
Ніж деба Fissman Kensei Hanzo 18см (2581) | 1 967 грн. |
Нож деба Fissman Kensei Hanzo 18см (2581) | 1 967 грн. |
Нож деба Fissman Kensei Hanzo 18 см 2581 | 1 977 грн. |
Ніж деба Fissman Kensei Hanzo з лезом з нержавіючої сталі 18см (2581) | 2 149 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kensei Hanzo з лезом з нержавіючої стал | 2 115 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →