Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2183G0-IS 2.8 mm
Фото 3 |
Hikvision DS-2CD2183G0-IS 2.8 mm |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Купити Hikvision DS-2CD2183G0-IS 2.8 mm
Усі ціни 7 →IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2183G0-IS(2.8mm) для системи відеонагляду | 4 758 грн. |
Купольна IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2183G0-IS (2.8) | 6 659 грн. |
8 Мп IP відеокамера Hikvision DS-2CD2183G0-IS (2.8 мм) | 6 496 грн. |
IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2183G0-IS(2.8mm) для системи відеонагляду | 5 999 грн. |
8 Мп IP відеокамера Hikvision DS-2CD2183G0-IS (2.8 мм) | 5 980 грн. |
IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2183G0-IS(2.8mm) для системи відеонагляду 1 | 5 291 грн. |
IP-відеокамера Hikvision DS-2CD2183G0-IS(2.8mm) для системи відеонагляду | 4 758 грн. |
Купольна камера китайського походження Hikvision DS-2CD2183G0-IS може стати хорошим вибором для організації відеоспостереження за територією приватного будинку чи невеликого підприємства.
4К-відеозйомка
«За штурвалом» моделі стоїть CMOS-матриця з роздільною здатністю 8 МП. Завдяки їй камера здатна записувати відео в ультрависокому форматі 4К (3840х2160 пікселів), хоча і з низькою кадровою частотою 12.5 к/с. Втім, вичавити з картинки більше плавності (25/30 к/с) можна у форматах QuadHD і FullHD. Разом з матрицею використовується світлосильний об'єктив f/1.2 з полем зору 102°.
Вуличний «мешканець»
Купольна камера передовсім створена для встановлення поза приміщенням. Захист її електроніки від примх погоди реалізований у відповідності з класом IP67. Окрім цього, корпус демонструє морозостійкість до -30 °С і має надійний захист від вандалізму (IK10). Живлення на камеру підводиться безпосередньо по витій парі від активного мережного обладнання з підтримкою технології PoE.
Позитивні якості
До переваг моделі також слід додати далекобійне ІЧ-підсвічування (на 30 м), функції розпізнавання осіб і розширення динамічного діапазону, а також можливістю встановлення зон безпечного периметру. При виявленні руху на «підконтрольній» території камера автоматично подає на керуючий пристрій тривожний сигнал. Також користувач може віддалено переглядати зображення з камери та отримувати повідомлення у разі виявлення вторгнення безпосередньо на свій смартфон (для чого необхідно встановити додаток Hik-connect).