Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS 2.8 mm
Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS 2.8 mm |
|
Шумозаглушення 2D DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS 2.8 mm
Усі ціни 26 →HD-TVI видеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS (2.8 мм) со встроенным | 1 482 грн. |
HD-TVI відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS (2.8 мм) з вбудованим | 1 482 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS (2.8) | 1 544 грн. |
Камера видеонаблюдения HikVision DS-2CE76D0T-ITMFS (2.8) DS-2CE76D0T-ITMFS | 1 520 грн. |
Turbo HD камера Hikvision DS-2CE76D0T-ITMFS | 1 520 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →