Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6 mm
Відео 2Фото 4 |
Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Шумозаглушення 2D-DNR.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6 mm
Усі ціни 23 →HD-TVI видеокамера 5 Мп Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS (3.6mm) для системы ви | 1 383 грн. |
IP-камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6mm | 1 680 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6mm | 1 680 грн. |
HD-TVI відеокамера 5 Мп Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS (3.6mm) для системи ві | 1 638 грн. |
Камера відеоспостереження Hikvision 5Мп Turbo HD з вбудованим мікрофоном D | 1 680 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6 mm
Ціни на Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 2.8 mm | від 1 638 грн. | 5 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS 3.6 mm | від 1 383 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →