Цифровий NVR відеореєстратор Hikvision DS-7616NI-I2
Відео 1Фото 13 |
Hikvision DS-7616NI-I2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-7616NI-I2
Усі ціни 19 →Hikvision DS-7616NI-I2 (160-256) 20725 | 13 571 грн. |
Регистратор для видеонаблюдения HikVision ds-7616ni-i2 (160-256) (20725) | 10 020 грн. |
Регистратор для видеонаблюдения HikVision DS-7616NI-I2 (160-256) (20725) 2 | 12 909 грн. |
Відеореєстратор Hikvision DS-7616NI-I2 | 12 909 грн. |
HikVision Hikvision DS-7616NI-I2 | 12 909 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-7616NI-I2
Ціни на Hikvision DS-7616NI-I2 |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-7608NI-I2 | від 13 356 грн. | 2 пропозиції | ||
Hikvision DS-7616NI-I2 | від 10 020 грн. | 21 пропозиція | ||
Hikvision DS-7632NI-I2 | від 25 620 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →