Моноблок HP 27-cb10 All-in-One 27-cb1023ua (6C946EA)
від 25 000 до 29 183 грн. Порівняти ціни 22 → |
Модифікації HP 27-cb10 All-in-One 8
Характеристики
HP 27-cb10 All-in-One 27-cb1023ua |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 27-cb10 All-in-One 27-cb1023ua
Колір:
Сортувати
Моноблок Hp All-in-One 27-cb1023ua (6C946EA) Ua | 25 833 грн. |
Моноблок 27'' HP All-in-One 27-cb1023ua (6C946EA) | 25 149 грн. |
Моноблок HP All-in-One 27" FHD IPS AG, Intel i3-1215U, 8GB, F512GB, UMA, W | 27 087 грн. |
Моноблок HP All-in-One ( 6C946EA) 6C946EA | 25 187 грн. |
ще пропозиції 17 → |
Закрити
Рекомендуємо