Моноблок HP 205 G8 All-in-One 6D4D1EA
Фото 6 | від 28 572 до 44 975 грн. Порівняти ціни 36 →Проц:Ryzen 3, 5300U, 2.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:Radeon Vega 6 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP 205 G8 All-in-One 2
Характеристики
HP 205 G8 All-in-One 6D4D1EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP 205 G8 All-in-One 6D4D1EA
Колір:
Сортувати
Моноблок HP 205 G8 (6D4D1EA) | 30 038 грн. |
Моноблок Hp 205 G8 (6D4D1EA) Ua | 29 891 грн. |
Моноблок HP 205 G8 Starry White (6D4D1EA) | 28 919 грн. |
Моноблок 23.8" HP 205-G8 (6D4D1EA) | 29 191 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Рекомендуємо