Моноблок HP ProOne 240 G10 All-in-One 885Q2EA
від 39 655 до 48 720 грн. Порівняти ціни 20 → |
Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 9
Характеристики
HP ProOne 240 G10 All-in-One 885Q2EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP ProOne 240 G10 All-in-One 885Q2EA
Колір:
Сортувати
Моноблок Hp ProOne 240 G10 (885Q2EA) Ua | 39 755 грн. |
Моноблок Hp ProOne 240 G10 (885Q2EA) Ua | 39 657 грн. |
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 i5-1335U/16Gb/SSD512Gb/Cam/WiF | 43 442 грн. |
Моноблок HP ProOne 240 G10 Shell White (885Q2EA) | 39 755 грн. |
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / i5-1335U, 16, 512, Cam, WiFi, W11P64 (88 | 39 655 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Рекомендуємо