Моноблок HP ProOne 240 G10 All-in-One 885G6EA
Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 9
Характеристики
HP ProOne 240 G10 All-in-One 885G6EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP ProOne 240 G10 All-in-One 885G6EA
Сортувати
Моноблок Hp ProOne 240 G10 (885G6EA) Ua | 31 362 грн. |
Моноблок 23.8" HP 240-G10 (885G6EA) | 31 757 грн. |
Моноблок HP 240-G10 (885G6EA) 885G6EA | 30 577 грн. |
Моноблок HP 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i5-1335U, 8GB, F512GB, UMA, Wi | 32 937 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо