Комутатор HP Aruba 2930F-48G-4SFP (JL260A)
HP Aruba 2930F-48G-4SFP |
|
Підтримка статичної і RIP-маршрутизації, OSPF, списків контролю доступу. Можливість масштабування з обьединением до 8 комутаторів використовуючи технологію Virtual Switching Framework (VSF).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 2930F-48G-4SFP
Усі ціни 10 →HPE JL260A | 207 320 грн. |
HP Switch Aruba 2930F (JL260A) | 58 640 грн. |
HP Switch Aruba 2930F (JL260A) | 60 106 грн. |
HP Switch Aruba 2930F (JL260A) | 61 572 грн. |
Hpe 48x 10/100/1000 4x SFP (JL260AR) | 32 760 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації HP Aruba 2930F-48G-4SFP
Ціни на HP Aruba 2930F-48G-4SFP |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930F-24G-4SFP | від 39 000 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-24G-PoE+4SFP | від 50 680 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930F-48G-4SFP | від 32 760 грн. | 10 пропозицій | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP | від 84 160 грн. | 5 пропозицій | ||
HP Aruba 2930F-48G-PoE+4SFP-740W | від 215 850 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →