Комутатор HP Aruba 2930M-48G (JL321A)
HP Aruba 2930M-48G |
|
Передбачено 1 слот для модуля стекування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HP Aruba 2930M-48G
HP Aruba 2930M JL321A — Комутатор керований L3 44xGbE 4xSFP/GbE combo 176 | 187 500 грн. |
HP Switch 2930M (JL321A) | 153 560 грн. |
HP Switch 2930M (JL321A) | 157 399 грн. |
HP Switch 2930M (JL321A) | 161 238 грн. |
Модификації HP Aruba 2930M-48G
Ціни на HP Aruba 2930M-48G |
---|---|---|---|---|
HP Aruba 2930M-24G | від 68 800 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930M-24G-PoE+ | від 62 840 грн. | 4 пропозиції | ||
HP Aruba 2930M-24G-HPE Smart Rate PoE+ | від 361 500 грн. | 1 пропозиція | ||
HP Aruba 2930M-40G-8-HPE Smart Rate PoE+ | від 206 240 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Aruba 2930M-48G | від 153 560 грн. | 6 пропозицій | ||
HP Aruba 2930M-48G-PoE+ | від 121 520 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →