БФП HP Envy 6420E (223R4B)
Відео 8Фото 8 |
Брендовий струменевий багатофункціональний пристрій 4-в-1, який може виконувати функції кольорового та монохромного струминного принтера, копіювального апарата з функцією швидкого масштабування, планшетного сканера, що швидкодіє, з автоподачею оригіналів і факсу. Виробником позиціонується як доступний продукт базової цінової категорії, орієнтований застосування умов домашнього чи малого офісу.
Підтримує автоматичний двосторонній (дуплексний) друк, що дозволяє спростити виведення складних багатосторінкових буклетів і заощаджувати папір при роздруківці чернеток. Можливий повноцінний друк фотографій без полів (рекомендується використання фірмового фотопаперу). Автоматична подача сканера (до 35 сторінок) значно прискорить копіювання або сканування багатосторінкових оригіналів.
Рівень продуктивності HP Envy 6420E цілком достатній для малого офісу, монохромні документи ISO-якості виводяться зі швидкістю 8 стор/хв, кольорові документи — до 4 стор/хв. Технологія HP Thermal Inkjet забезпечує насичений чорний, яскраві кольори та вражаючий рівень деталізації відбитків. Сканер може створювати цифрові копії з оптичною роздільною здатністю до 1200х1200 dpi. У режимі прямого копіювання роздільна здатність знижується до 300 dpi, чого достатньо для отримання ідентичних копій. МФУ може підключатися за допомогою інтерфейсу USB, а завдяки дводіапазонному модулю Wi-Fi 5 завдання друку можна відправляти «по повітрю».
Купити HP Envy 6420E
БФП HP Envy 6420e (223R4B) S0432804 | 4 185 грн. |
HP ENVY 6420e Duplex ADF WiFi Instant Ink HP+ | 4 620 грн. |
МФУ HP Envy 6420e (223R4B) S0432804 | 4 181 грн. |
МФУ HP Envy 6420e (223R4B) S0432804 | 4 175 грн. |
БФП HP Envy 6420e (223R4B) | 4 175 грн. |