Навушники
HyperX Cloud Revolver 7.1
Відео 7Фото 14 |
HyperX Cloud Revolver 7.1 |
|
Віртуальний об'ємний звук. Широкий діапазон частот. Зовнішня звукова карта, яка відіграє роль пульта керування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HyperX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HyperX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HyperX Cloud Revolver 7.1
Усі ціни 10 →Гарнітура HyperX Cloud Revolver 7.1 HHSR1-AH-GM/G | 3 999 грн. |
Наушники HyperX Cloud Revolver Black (HHSR1-AH-GM/G) | 4 043 грн. |
Гарнитура Kingston HyperX Cloud Revolver 7.1 Black (HHSR1-AH-GM/G) HHSR1-A | 3 770 грн. |
HyperX Cloud Revolver 7.1 (HHSR1-AH-GM, 4P5K5AA) hhsr1-ah-gm, 4p5k5aa | 3 999 грн. |
Гарнітура ігрова HyperX Cloud Revolver (HHSR1-AH-GM/G) | 3 783 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →