Монітор Iiyama ProLite XUB2294HSU-B2 22 "
Фото 9 |
Iiyama ProLite XUB2294HSU-B2 22 "
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, MPRT 1 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XUB2294HSU-B2 22 "
Усі ціни 24 →Монiтор 21.5" Iiyama ProLite (XUB2294HSU-B2) | 4 419 грн. |
Монітор iiyama XUB2294HSU-B2 | 4 664 грн. |
Монитор 21.5" Iiyama XUB2294HSU-B2 | 4 619 грн. |
Приложение XUB2294HSU-B2 | 4 619 грн. |
IIYAMA XUB2294HSU-B2 | 4 590 грн. |
ще 19 пропозицій