Кухонний ніж IVO Classic 6058.15.13
IVO Classic 6058.15.13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IVO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IVO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IVO Classic 6058.15.13
Усі ціни 6 →Ніж кухарський Ivo 15см Classic (6058.15.13) | 1 619 грн. |
Нож поварской Ivo 15см Classic (6058.15.13) | 1 580 грн. |
Нож IVO Classic 15 см 6058.15.13 | 378 грн. |
Ніж IVO кухарський 15 см Classic (6058.15.13) | 378 грн. |
Ніж кухарський IVO Classic 15 см (6058.15.13) | 378 грн. |
Ніж IVO Classic кухарський 15 см (6058.15.13) | 378 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →