Кухонний ніж Fissman Hattori 2525
Fissman Hattori 2525 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Hattori 2525
Усі ціни 10 →Ніж Fissman Hattori кухарський 15 см (2525) | 745 грн. |
Нож Fissman Hattori поварской 15 см (2525) | 746 грн. |
Нож Fissman HATTORI 15 см 2525 | 749 грн. |
Fissman FS-2525 | 880 грн. |
Кухонний ніж Fissman Hattori шеф 150 мм (2525) | 801 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →