Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24607/086
Tramontina Profissional Master 24607/086 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24607/086
Усі ціни 16 →Кухонный нож Tramontina Professional Master для мяса 152 мм White (24607/0 | 701 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 152 мм White (24607/0 | 735 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER (24607/086) 24607/086 | 735 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 152 мм Whi | 735 грн. |
TRAMONTINA 24607/086 | 739 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →