Змішувач Imprese Ralsko 40240
Відео 1Фото 1 |
Imprese Ralsko 40240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Ralsko 40240
Усі ціни 37 →Imprese Imprese Ralsko 40240 | 2 039 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE RALSKO на біде двовентильний хром л | 2 039 грн. |
Змішувач для біде Imprese Ralsko (40240) 40240 | 2 039 грн. |
Змішувач для біде Imprese Ralsko New, хром, 1,2 40240NEW | 1 960 грн. |
Imprese Imprese RALSKO змішувач для біде , 1,2 - 40240NEW | 1 574 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Imprese Ralsko 40240:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →