Змішувач Imprese Cuthna 40280
Відео 3Фото 4 |
Imprese Cuthna 40280 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Cuthna 40280
Усі ціни 55 →Змішувач для біде Imprese Cuthna 40280 stribro | 1 841 грн. |
Imprese Imprese Cuthna 40280 antiqua 52719 | 2 419 грн. |
Змішувач для гігієнічного душу IMPRESE CUTHNA на біде двовентильний бронзо | 2 419 грн. |
Змішувач для біде Imprese CUTHNA zlato золото (40280 zlato-n) 40280 zlato- | 2 238 грн. |
Змішувач для біде двовентильний Imprese CUTHNA antiqua, бронза 40280 antiq | 2 419 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Imprese Cuthna 40280:
- Аератор з шарнірним з'єднанням
РекомендуємоПорівняти в таблиці →