Змішувач Imprese Horak 15170
Відео 1Фото 2 |
Imprese Horak 15170 Horakбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Horak 15170
Усі ціни 23 →Змішувач для душа Imprese Horak хром 15170 | 2 138 грн. |
Imprese Imprese Horak 15170 27326 | 2 138 грн. |
Змішувач у душову одновентильний IMPRESE HORAK хром латунь без душового на | 2 138 грн. |
Змішувач для душу Imprese Horak (15170) 15170 | 2 138 грн. |
Смеситель для душа Imprese Horak 15170, хром,40 мм 193745 | 2 138 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →