Процесор Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9350KF BOX (BX80684I39350KF)
Відео 6Фото 2 | 7 459 грн. Купити! Процесор Intel Core i3 (LGA1151) i3-9350KF Box 4x4,0 GHz (Turbo Boost 4,6Маркетплейс: Rozetka.ua ZXShopЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9350KF BOX |
|
Дебютував у 2019 році процесор дев'ятого покоління компанії Intel належить до серії Coffee Lake Refresh. Він створений з 14-нм техпроцесу і сумісний з материнськими платами для настільних комп'ютерів, обладнаними сокетом LGA 1151 v2. CPU отримав чотири обчислювальних однопоточних ядра з тактовою частотою 4 ГГц кожен і можливістю автоматичного розгону до 4.6 ГГц за рахунок Turbo Boost.
Шанувальників оверклокінгу порадує розблокований (вільний) множник, що дасть змогу безпечно змінювати показники частотності. Процесор Intel i3-9350KF BOX не має інтегрованого графічного ядра, що обумовлює необхідність купівлі дискретної відеокарти. Модель підтримує до 64 ГБ ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті формату DDR4 з максимальною частотою 2400 МГц. Об'єм кеш-пам'яті третього рівня дорівнює 8 МБ, що відповідає можливостям рішень початкового класу, призначених як для універсального використання (різні програми для роботи, серфінг в мережі), так для невимогливих ігор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
1 1 2 9 |
ВІДМІННИЙ ВСІМ РІК. ШВИДКІСТЬ ТЕМПЕРАТУРА РОЗГОН Немає alex bur: користуюся Intel i3-9350KF BOX більше року |
Ідеальний процесор для недорогих збірок температури нічого Dofo: користуюся Intel i3-9100F OEM більше року |
Порівнював із приймим конкурентом від АМД - Ryzen 3 1200 FA (оновлена версія 3 1200, вийшла 3 місяці тому, ще не в усіх країнах СНД є). Результати такі: з розгоном 3 1200 FA показує такі самі результати як ця модель. Але якщо враховувати те, що він майже вдвічі дешевший, що материнські плати (навіть із розгоном) для АМД коштують копійки, я беззастережно на боці Ryzen. Intel втрачає свій бюджетний ринок, адже від АМД є набагато доступніші рішення, з не худою продуктивністю (а в деяких напрямках навіть із кращою). З процесорів від Intel, найкращий бюджетний варіант. Від АМД є набагато доступніші рішення, з не гіршою продуктивністю. користуюся Intel i3-9100F OEM менше місяця |
Найпотужніший чотириядерник на ринку
Новий Core i3-9350KF фактично являє собою поліпшений Core i3-8350K, до якого додали агресивний Turbo Boost до 4.6 ГГц. А це дало приріст продуктивності на 5 – 10%, завдяки якому він став не тільки найбільш швидкісним чотириядерним чипом в екосистемі LGA1151v2, але і взагалі серед всіх чотириядерників на ринку. Попередній лідер Ryzen 5 2500X в плані потужності поступається новинці на 10 – 20% (залежно від задачі). Це якщо брати чисті цифри без включення багатопотоковості.
А король-то голий
Однак у кінцевому рахунку цей титул не несе ніякої цінності. Річ у тім, що на старті продажів i3-9350KF оцінюється фактично в 2 рази вище, ніж молодший брат i3-9100F. Хоча, розрив у продуктивності між ними становить близько 20%. Але далі більше. Анонсована ціна Core i3-9350KF лише на кілька доларів менше шестиядерного Core i5-9400F. А якщо орієнтуватися на ціни в реальних магазинах, то виявиться, що за ці ж гроші можна купити ще й який-небудь AMD з вісьмома ядрами. Наприклад, Ryzen 2700 з підтримкою багатопотоковості і авторозгоном до 4.1 ГГц. А це, самі розумієте, вже взагалі інші вагові категорії.
Чекайте знижок
Тому прямо зараз за наявності таких альтернатив Core i3-9350KF виглядає, м'яко кажучи, не найбільш раціональною покупкою. Цікавий він буде насамперед оверклокерам зі специфічними задачами на зразок розгону саме 4 фізичних ядер. І повертатися до цієї розмови буде сенс тільки якщо Intel знизить ціну на чип десь на 25 – 30%.
Модификації Intel Core i3 Coffee Lake Refresh
Ціни на Intel Core i3 Coffee Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100 OEM | від 5 179 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100F BOX | від 7 544 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9100F OEM | від 3 615 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9350KF BOX | від 7 459 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Core i3 Coffee Lake Refresh i3-9350K OEM | від 7 455 грн. | 1 пропозиція |