Процесор Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM (CM8070804491314)
Відео 17 |
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM
Процесор Intel Core i7 11700T 1,4GHz OEM (CM8070804491314) | 20 459 грн. |
Intel Core i7 11700T 1,4GHz OEM (CM8070804491314) | 19 960 грн. |
Intel Core i7 11700T 1,4GHz OEM (CM8070804491314) | 20 459 грн. |
Intel Core i7 11700T 1,4GHz OEM (CM8070804491314) | 20 958 грн. |
0 0 0 5 |
проц офігеннний, користуюсь у парі з rtx 3080 ti і 32 gb оперативної пам'яті багато ядер, дуже швидкий ні kryvchukan: користуюся Intel i7-11700F BOX кілька місяців |
Показано 1 з 5 відгуків
ще 4 відгуки
anonim
26 липня 2021, 12:23
Когда появится в продаже с суффиксом Т: #
Никак не пойму? релиз был в марте еще. До сих пор не могу найти где купить
11 червня 2022, 12:34
Хорошо ли будет работать #
Хорошо ли будет работать 11700 вместе с rtx 3070 ti в qhd?
23 травня 2022, 14:21
Якщо використовувати його без розгону, тільки штатний Турбобуст, то чи потрібно #
Якщо використовувати його без розгону, тільки штатний Турбобуст, то чи потрібно купляти блок живелення з додатковим живеленням 8+4 pin ?
Показано 3 із 12 запитань
ще 9 запитань
Відеоогляди
Модификації Intel Core i7 Rocket Lake
Ціни на Intel Core i7 Rocket Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 BOX | від 9 515 грн. | 23 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700 OEM | від 10 569 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F BOX | від 12 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700F OEM | від 8 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K BOX | від 9 913 грн. | 56 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF BOX | від 9 088 грн. | 49 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700KF OEM | від 9 098 грн. | 7 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700K OEM | від 10 641 грн. | 6 пропозицій | ||
Intel Core i7 Rocket Lake i7-11700T OEM | від 19 960 грн. | 4 пропозиції |
Рекомендуємо