Процесор Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500T OEM (CM8071505092904)
Відео 13Фото 8 | Очікується у продажу 19 383 грн. Роз'єм (Socket): Intel LGA 1700; Кількість ядер (cores): 14; Performance (cores): 6; Efficient (cores): 8; Кількість потоків (threads): 20; Performance-core Base (ГГц): 1.7; Efficient-core Base (ГГц): 1.2; Модель IGP: UHD Graphics 770; Підтримка PCI Express: 5.0; |
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500T OEM |
|
Як вибрати процесорВчимося вибирати підходящий процесор для будь-яких задач: від роботи з таблицями до сучасних ігор та робочих додатків
Що таке троттлінг процесора, навіщо він потрібен і як з ним боротисяРозбираємося зі страшним терміном троттлінг, паралельно вирішуючи проблеми з пригальмовуючим смартфоном або ноутбуком
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Intel Core i5 Raptor Lake Refresh
Ціни на Intel Core i5 Raptor Lake Refresh |
---|---|---|---|---|
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400 BOX | від 9 429 грн. | 43 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14400F BOX | від 7 989 грн. | 38 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 BOX | від 10 058 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14500 OEM | від 12 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K BOX | від 13 640 грн. | 45 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF BOX | від 11 789 грн. | 42 пропозиції | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600KF OEM | від 12 995 грн. | 8 пропозицій | ||
Intel Core i5 Raptor Lake Refresh 14600K OEM | від 16 840 грн. | 4 пропозиції |