Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G (GV-N4060WF2OC-8GD)
Відео 7Фото 7 |
Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G |
|
Сучасна відеокарта середнього класу з 8 ГБ відеопам'яті, випущена Gigabyte у 2023 році. Є двослотовим рішенням, ідеальним для геймерів, що віддають перевагу роздільній здатності 1080p або 1440p. Є високотехнологічною заміною для попередніх моделей середнього класу, таких як GTX 1660 та RTX 2060. Входить до універсальної лінійки Gigabyte Windforce, основний принцип якої звучить як «надійне охолодження та нічого зайвого».
Система охолодження складається з двох 80-мм вентиляторів з поперемінним обертанням, тепловою трубкою з композитної міді та масивним радіатором забезпечує ефективне охолодження GPU та пам'яті, створюючи при цьому мінімум шуму. Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G базується на основі графічного процесора NVIDIA AD 107 (5 нм, частота 2475 МГц, 3072 потокових процесів), створеного на базі високотехнологічної мікроархітектури Ada Lovelace.
Основною фішкою цієї серії стала прокачана система трасування променів і нова набагато ефективніша версія технології DLSS, які разом разом одночасно робить картинку в грі красивішою, в той же час підвищуючи середню кількість кадрів в секунду. RTX 4060 демонструє відмінну продуктивність у більшості сучасних ААА-ігор 2020-2023 року випуску, забезпечуючи стабільні 70-90 FPS на високих/максимальних налаштуваннях графіки в таких хітах останніх років, як Elder Ring, GOW Ragnarok, Forza Horizon 5 і Forza Horizon 5.
ігровий продуктивності проти попередником RTX 3060 становить від 15% до 20% залежно від дозволу. При цьому енергоспоживання GPU Ada Lovelace суттєво знизилося в порівнянні з моделями минулого та позаминулого покоління. Зокрема для RTX 4060 споживає близько 115-120 Вт при піковому навантаженні, тому користувачеві не потрібно додатково переплачувати за дорогий і потужний блок живлення, вистачить цілком звичайної моделі потужністю 450 – 500 Вт.
При цьому довжина карти складає скромні 19 см, займаючи при цьому 2 слоти в материнській платі, що робить її цікавим варіантом для встановлення в компактні ігрові та робочі ПК. Також користувачеві доступний повний діапазон програмно-апаратних рішень Nvidia Broadcast, Nvidia Reflex і RTX IO, які полегшують процес стрімінгу, знижують час затримки виведення зображення і оптимізують швидкість завантаження ресурсів з SSD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G
Усі ціни 55 →Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G GV-N4060WF2OC-8GD | 14 399 грн. |
Gigabyte GeForce RTX 4060 Windforce OC 8192MB (GV-N4060WF2OC-8GD) GV-N4060 | 14 399 грн. |
Відеокарта GF RTX 4060 8GB GDDR6 Windforce OC Gigabyte (GV-N4060WF2OC-8GD) | 14 399 грн. |
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 8GB GDDR6 WINDFORCE OC (GV-N4060WF2OC | 14 399 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4060 Windforce Oc 8G (GV-N4060WF2OC-8GD) U | 13 565 грн. |
Відмінний вибір для власників 2K моніторів
Gigabyte GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G є ідеальною відеокартою середнього класу для власників 2K моніторів, на думку NVIDIA. Вона є безпосереднім спадкоємцем відеокарт минулих поколінь, таких як GTX 1660, RTX 2060 та RTX 3060, але з більш сучасним графічним процесором та пам'яттю, а також покращеними можливостями в галузі трасування променів та штучного масштабування DLSS 3.0. Особливу увагу приділяє NVIDIA DLSS 3.0, який тепер здатний не тільки динамічно змінювати дозвіл для збільшення FPS, але і генерувати повноцінні ігрові кадри, що звучить дуже вражаюче.
DLSS 3.0 та низьке енергоспоживання
RTX 4060 демонструє вражаючу продуктивність у більшості сучасних AAA-ігор, випущених з 2020 по 2023 рік, забезпечуючи від 70 до 100 FPS на високих або максимальних налаштуваннях графіки в іграх таких як Elden Ring, GOW Ragnarok і Baldur2y Gate. Порівняно з попередником RTX 3060, ігрова продуктивність збільшилася на 15% до 20% залежно від дозволу. Додайте сюди DLSS і ви отримаєте відмінний варіант для ігор у роздільній здатності 1440p. Єдиним недоліком є об'єм відеопам'яті лише 8 ГБ. В той же час енергоспоживання графічного процесора Ada Lovelace значно знизилося: RTX 4060 споживає всього близько 115-120 Вт при максимальному навантаженні, що означає, що вам не потрібно переплачувати за дорогий та потужний блок живлення, а звичайній моделі потужністю 450-500 Вт буде цілком достатньо.
Тиха та компактна
Щодо версії від Gigabyte, то це стандартна модель серії Windforce з двома активними вентиляторами, великим радіатором, тепловими трубками з композитної міді та мінімальною кількістю додаткових елементів, характерних для карток серії Aorus. Частота ядра трохи розігнана до 2475 МГц, що приносить лише невеликий приріст продуктивності порівняно з референсним зразком. При цьому довжина карти складає всього 19 см, і вона займає лише 2 слоти на материнській платі, що робить її привабливим варіантом для встановлення в компактні ігрові та робочі ПК.