Процесор Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM (CM8070104291810)
від 3 089 грн. Купити! Intel Pentium Gold G6400 (LGA1200) CM8070104291810Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM |
|
Лінійка недорогих двоядерних процесорів сімейства CPU Intel Core 10-го покоління на базі мікроархітектури Comet Lake (14 нм). Призначені для установки в материнські плати з роз'ємами Socket LGA1200, оснащені чипсетами Intel 400-ї серії. Відрізняються доступною вартістю, невеликим тепловиділенням і високою енергоефективністю. Всі моделі оснащені інтегрованим графічним ядром UHD Graphics 610.
Воно забезпечує базовий рівень 3D-продуктивності (підтримка DirectX 12, OpenGL 4.6, OpenCL 2.1), апаратно декодує відеопотоки високої/надвисокої роздільної здатності і дозволяє створювати бюджетні конфігурації персональних комп'ютерів без дискретних відеокарт. Фірмова технологія Intel Hyper-Threading дозволяє кожному з двох фізичних ядер виконувати одночасно два потоку обчислень (сумарно до 4 потоків), що забезпечує гідний рівень продуктивності в найрізноманітніших побутових і професійних завданнях.
Процесори Intel Pentium Comet Lake стануть хорошим вибором для створення універсальних офісних ПК для ефективної роботи з текстами, електронними таблицями, презентаціями і web-контентом. Демонструють гідний рівень швидкодії в браузерах, месенджерах і мультимедійному софті. Завдяки скромному типовому тепловиділенню не вимогливі до систем охолодження. Розраховані на експлуатацію з пам'яттю стандарту DDR4-2133/2400/2666 в двоканальному режимі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intel.
Модификації Intel Pentium Comet Lake
Ціни на Intel Pentium Comet Lake |
---|---|---|---|---|
Intel Pentium Comet Lake G6400 BOX | від 3 053 грн. | 32 пропозиції | ||
Intel Pentium Comet Lake G6400 OEM | від 3 089 грн. | 1 пропозиція | ||
Intel Pentium Comet Lake G6500 BOX | від 4 814 грн. | 2 пропозиції | ||
Intel Pentium Comet Lake G6600 BOX | від 6 929 грн. | 2 пропозиції |